• Anasayfa
  • / HOSTING & DOMAIN
  • / Spam Gateway
Bu sayfayı paylaş :
SPAM GATEWAY

Elektronik posta iç ve dış yazışmalarımızda kullandığımız bir iletişim aracıdır. İhtiyaçlarımız arasında yer alan e-posta gönderimi ve alımı doğru kullanıldığında iş gücümüzü arttırmaktadır. Her gün istenmeyen elektronik postaları silmek veya diğerlerinden ayırabilmek için zaman ve iş gücü kayıpları yaşamaktayız.


Spam Gateway hizmetinden yararlandığınızda, istenmeyen e-postalardan arınacak ve bu sayede kullanmış olduğunuz internet trafiğinin rahatladığını gözlemleyeceksiniz. Bilgisayarınızı istenmeyen e-postalardan temizlemek zorunda kalmayacak veya temizlemek için 3. parti yazılımları tercih etmek durumunda kalmayacaksınız. İş gücü kaybını önlemek adına kullanılan Spam Gateway servisinden farklı firmalardan hosting hizmeti alan kişi veya kurumlar dahil olmak üzere yararlanabilmektedirler.


Günlük ortalama e-posta tarama kapasitemiz 1 milyon e-posta adetinin üzerindedir. Bu tarama gelen e-postalarda %80 ila %90 arasında spam filtrelemesi yaparak spam, virus ve diğer dosya korumalarını içerir. Spam Gateway hizmetinden yararlanmak için DNS kayıtlarınızdan MX kaydını düzenleyerek Spam Gateway adresimize yönlendirmeniz yeterlidir. Gelen tüm e-postalarınızı sistemlerimizde tarayarak hizmet aldığınız servis sağlayıcısına veya kendi e-posta sunucunuza yönlendirmekteyiz.


NetFactor Telekom Spam Gateway Adresi : MX (10) doctor.netfactor.net.tr
 
Spam ve virüslü mesajlarda %90 oranında başarı!


88-spam-virus-03.png

Satış ekibimize ulaşabilirsiniz ( satis@netfactor.com.tr I +90 216 474 24 24 )