• Anasayfa
 • / Partner
Bu sayfayı paylaş :

PARTNER

 • MyDISK www.mydisk.com.tr

  NetFactor Telekom, data (veri) kurtarma işlerinde MyDisk firması ile ortak çalışma yapmaktadır.

  Bu kapsamda 7/24 elimizde bulunan serverlarımız ile Microsoft Exchange, Active Directory, File Server gibi önemli sistemleri ve verileri günün her saati en kısa sürede kurtarabilmekte ve sistemleri çalışır hale getirebilmekteyiz.

   

  Bize günün her saati +90 216 474 24 24  numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

   

  MyDISK Veri Kurtarma alanında teknoloji ve hizmet başarım lideri olarak ününü 14 yıldır korumaktadır.

   

  MyDISK Türkiye’nin ISO 9001 ve TSE hizmet yeterlilik belgesine sahip ilk ve tek Veri Kurtarma şirketidir.

   

  MyDISK sahip olduğu modern kurtarma teknolojisi sayesinde rakiplerininkinden farklı olarak çok ciddi hasar almış aygıtlardan da veri kurtarılmasını mümkün kılar. MyDISK fiziksel hasar, sıvı veya yangın hasarı, yazılım hasarı (virüs, yazılım ve işletim sistemi hataları vb.), ve kazayla silinmeye maruz kalan medya ortamlarından veri kurtarabilir.

 • Dedicated www.dedicated.com.tr

  Dedicated.com.tr olarak son teknoloji sunucu seçenekleri, yüksek hat kapasitesi ve gelişmiş güvenlik önlemleri ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize sunucu kiralama, sunucu barındırma, sanal sunucu ve web hosting hizmetleri sunmaktadır.

 • Microsoft Partner partner.microsoft.com

  Microsoft özellikle kendi altyapımızda da kullandığımız temel ürünleri bize sunuyor. Bunların başında Windows 2012 Server yer almaktadır. Aynı zamanda müşterilerimize sunmuş olduğumuz kiralama modelinde Microsoft SPLA anlaşması doğrultusunda hizmet sunmaktayız.

 • Aktek www.aktekbilisim.com

  AKTEK, bir Akkök Grup şirketi olarak grup şirketlerinin yanı sıra çeşitli çözüm ortaklıkları ve piyasada aktif rolü ile bilişim sektöründe kendini ispatlamış  güçlü bir firma olarak yerini almıştır. AKTEK Bilişim AŞ. ile 2009 yılından başlayarak donanım ihtiyaçlarımıza yönelik çözüm ortaklığı yapmaktayız.
   

 • Turkbim www.turkbim.com.tr

  Turkbim geçmiş yıllarda internet sektöründe farklı isimlerde birçok projeye imza atmış, müşterilerinin destek ve güveniyle 2006 yılında şirketleşerek Türkiye’nin en güçlü yazılım, internet ve telekom şirketlerinden biri haline gelmiştir.


  Turkbim, bugün Türkiye’deki en yüksek ve güvenli bant genişliğine sahip servis sağlayıcılardan biridir.


  Kurulduğu günden bu yana kurumsal çözümler sunan, Turkbim, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir. Firmalara, İnternet servisleri sunmanın yıllar boyu sürecek bir birliktliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile, ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.

 • SkyNet www.skynettelekom.com.tr

  Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Skynet, köklü tarihi boyunca benimsediği “en yeni iletişim teknolojilerini Türkiye ile buluşturma” misyonunu başarıyla sürdürmektedir.

  Kurulduğundan bu yana, pazarda yer alan internet ihtiyacı sorununa uzun vadeli ve kalıcı çözüm bulma yolunda ilerlemeye başlamıştır.

  Kendini Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri grubu olarak tanımlayan Skynet, kurumsal firmalar başta olmak üzere bireysel alanda da hızla ilerlemektedir.

  Ayrıca, katma değerli servisleri ile de müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile farklı yatırımlarda bulunmaktadır.

 • Cyberoam www.cyberoam.com

  CYBEROAM UTM ( Birleşik Tehdit Yönetimi)
   Günümüzde sadece loglama için yazılım ve donanım çözümleri kurumlara sunulurken, loglama Cyberoam UTM özelliklerinden sadece bir tanesidir. Cyberoam UTM ile yapılabilecekler kısaca aşağıdaki gibidir:
   * SMS ile Kimlik Doğrulama HTTP SMS API modülü ile Cyberoam kullanıcıları operatör bağımsız olarak anlaşma sağladıkları mobil operatörlerden alacakları kullanıcı ismi ve şifreyi Cyberoam UTM cihazına girdiklerinde misafirler için önceden belirlenmiş politika ve erişim süresi ile internet kullanımı sağlar ve 5651 sayılı yasaya uygun log tutabilirler.
  * Kimlik Tabanlı Güvenlik Duvarı Ağ yapısı, uygulama ve kimlik tabanlı güvenlik için güçlü ve derin paket kontrolü sağlamaktadır. Bu özellik kurumları DoS, DDoS ve IP spoofing saldırılarından korur.
  * VPN Ücretsiz ve kullanıcı sınırlaması olmadan SSL VPN & IPSec VPN & L2TP & PPTP.
  * IPS Saldırı önleme sistemi, 4500+ imza.
  *Anti-Virüs Virüs, solucan, spyware, malware sisteme girişi engellenmesi, var ise tespiti ve kaldırılması, HTTP, HTTPS, FTP, IM, P2P, SMTP, POP3, IMAP desteği, kısa sürelerle güncellenen milyonlarca imza.
  * Web ve İçerik Filtreleme URL, anahtar sözcük, dosya tipi, veri tabanına göre HTTP & HTTPS üzerinden tam kontrol, 82+ kategori ve 44.000.000+ web sayfası.
  * Bant Genişliği Yönetimi L2-L8 arasında kullanıcı, uygulama, kategori kombinasyonunda yönetim.
  * Cihaz Üzerinde Raporlama 1000+ detaylı rapor, kullanıcı ve network faaliyetlerinde detaylı fizibilite, grafikler ve ülke haritaları.
  * Çoklu Bağlantı Yönetimi Birden fazla WAN bağlantısı ile herhangi bir WAN bağlantısının kesilmesi durumunda yedek bağlantı devreye girerek yedekli çalışma imkanı sağlanır. Bu sayede iş akışı kesintisiz devam eder.